Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Влада Олешківського району витратить на піар 820 тис. грн. в рік

Влада Олешківського району витратить на піар 820 тис. грн. в рік

У Олешківській районній раді відбулось засідання сесії. Під час нього депутати райради розглянули понад 40 питань порядку денного. Серед різних змін до бюджету та Програм, які функціонують в районі, депутати не забули й про висвітлення власної діяльності.

 

Так, зокрема, в рішенні щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, райраді вирішила: «Спрямувати вільний залишок коштів, який склався на рахунку загального фонду. Та збільшити видатки по головним розпорядникам коштів». Серед переліку розпорядників знаходимо власне й саму райраду: «Олешківській районній раді на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності ради збільшити видатки на 500 тисяч гривень».

 

Зміни та доповнення внесли депутати і до Програми «Розвитку інформаційного простору Олешківського району на 2017-2020 роки». Зокрема, зміни стосуються фінансування заходів реалізації вказаної Програми на 2018 рік. Так, 210 тисяч гривень планують витратити на інформування населення про події та заходи, 5 тисяч гривень на модернізацію та підтримку сайту Олешківської РДА, 95 тис. грн. на проведення інформкампаній та соціальної реклами про соцзахист учасників АТО та питань децентралізації. Ще 10 тисяч гривень згідно рішеня витратять на придбання матеріально-технічних засобів.

 

Виходить, що на рік райрада спільно з РДА витратять 820 тисяч гривень на висвітлення власної діяльності. 

 

Источник: http://bz.ks.ua

 

Нагадаємо, що Кравченко-Скалозуб та її горезвісні радники (такі як Андрій Соков) постійно критикують місцеву мерію за великі витрати на "висвітлення діяльності". А що ми бачимо на практиці? У повітря вилітають сотні тис. грн. з бюджету району на самопіар Олени Валентинівни - це в рази більше того, що витрачає Олешківська міська рада. Як взагалі за таке проголосувала райорада? Куди дивились депутати? На самопіар Олени Валентинівни, яка вже всім в місті та районі почала голосно розповідати, що вона майбутня голова ОТГ. Якої ОТГ, коли і як нікому невідомо, але Кравченко-Скалозуб там 100% голова. Окремо нагадаємо, що міським головою вона вже стала у 2015 році, мабуть так само і головою якоїсь міфічної ОТГ стане, але то вже зовсім інша історія... Це все, що вам потрібно знати про хвору людину в Олешках, яка чудом тимчасово отримала владу в районі та чомусь дійсно вважає сама себе тут пожиттєвою королевою.

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"