05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

Природа зробила людству без перебільшення безцінний подарунок. Гори, ліси, річки та озера, моря та океани, неповторні краєвиди в кожному куточку земної кулі – все це багато тисяч років тому було довірено нам з вами. Проте чи виправдовуємо ми цю довіру?

Ми живемо в епоху науково-технічного прогресу. З кожним днем люди винаходять ліки нового покоління, які дають змогу лікувати раніше невиліковні хвороби, роблять життя більш комфортнішим завдяки розробці новітньої побутової техніки та гаджетів. Людство стало більш мобільним завдяки безлічі засобів для пересування. Ми  рухаємося вперед семимильними кроками і це, безумовно, викликає захоплення.

Проте нажаль є  й інша сторона медалі. З кожним днем Земля потопає у горах бруду та сміття, яке є результатом нашої бурхливої життєдіяльності. Можна було б сказати, що ми стоїмо на порозі екологічної катастрофи, проте треба дивитись правді в очі: вона вже є. Що з нею робити вирішувати нам з вами. Можна скептично відноситись до цієї проблеми, можна в принципі заперечувати її існування, можна займатися критиканством стосовно спроб інших людей щось змінити на краще, а можна просто почати робити маленькі посильні кроки для покращення ситуації.

Без зайвих слів наведемо вам всього лише два приклади. Два маленьких міста в двох різних точках світу, проте подивіться лише яка між ними різниця.

Лагос – місто-смітник

Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

 

Камікатсу – місто, яке не лишає після себе сміття.

Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

 

Ми ще раз дякуємо кожному мешканцю нашого міста, який долучився до акції #EcoChallenge_Oleshky. Звісно, зменшення використання пакетів – це маленький крок, проте він дуже важливий. Ми переконані, що саме з нього в нашому місті почнуться позитивні зміни в сторону покращення екологічного стану Олешок, адже дуже хочеться, щоб наші діти, як і ми з вами колись, мали змогу побачити унікальну природу нашого краю не з фото- та відео архівів, а в реальності. 

Ти знами? Тож вперед!

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО