05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

До Олешківської бібліотеки завітали маленькі пацієнти обласної туберкульозної лікарні

Діти з’їхались до Олешок з усіх куточків південної Херсонщини. Знайомство з нашим чудовим містом розпочали з міською бібліотеки №3 . В просторому коридорі дітлахи мали змогу познайомитися з фотовиставкою пам’яток нашого міста та фотовиставкою херсонського журналіста Олександра Голобородька.

Цікаві історичні місця та неповторні краєвиди не залишили байдужими наших гостей. Щоб дізнатися більше про місто Олешки, дітям було запропоновано бесіду про відомих особистостей, які народилися, бували, працювали і прославили батьківщину. Чильне місце займає Костянтин Кудієвський, чиє імя носить наша бібліотека .

Кудієвський Костянтин Гнатович народився в м. Цюрупинську в сім'ї службовця. Учасник Великої Вітчизняної війни, нагороджений бойовими орденами, медалями. Закінчив вище військово-морське училище. Служив на Північному флоті, де і почалася його літературна діяльність. Працював у редакціях газет "Красный флот", "Красная звезда", "Советская культура", журналів "Советская Украина", "Радуга". Був головним редактором сценарної редколегії Комітету по кінематографії Ради Міністрів України (Держкіно України) та головним редактором Київської кіностудії ім. О.П. Довженко. Про щоб не розповідав К. Кудієвський — чи про всесвіт моря, важких пригод і морського життя, чи про людей і степову природу Таврії — в його розповідях звучать ліричні ноти романтичного сприйняття життя. Письменник приїздив до рідного міста, бував і в нашій бібліотеці, на згадку залишились світлини. Помер К.Г. Кудієвський у 1992 році в м. Києві, там же і похований.

Автор збірок оповідань та повістей "Североморцы" (1954), "Обгоняющая ветер" (1957), "Водоросли цветут в глубинах" (1959), "Ураган назовите "Марией" (1969); кіноповісті "Сімнадцятий трансатлантичний" (1972); романів "Песня синих морей" (роман-легенда,1962), "Горькие туманы Атлантики" (1974), "Легенда о Летучем голландце" (1979), "Летние сны в зимние ночи" (1982). Саме в березні щорічно олешківчани згадують Кудієвського з нагоди його дня народження . Цікавою була інформація і про Миколу Куліша, який народився на Херсонщині, навчався в Олешках, згодом був першим мером нашого міста, одним із засновників місцевої повітової газети «Известия», сторіччя якої ми відзначали того року! Діти познайомилися з статтею «Микола Куліш: невідомий грішник», що вийшла в часописі «Степ» №24 в рубриці «Видатні земляки».

Пізнавальним був продемонстрований користувачам документальний випуск серіалу «Гра долі» -Кохання всього життя /Микола Куліш/. На карті нашого міста сяють імена Федора Аполлоновича Піроцького, родини Панкєєвих, Євгена Матвєєва, Луки Лукича Балашова та інших видатних земляків. На відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу гості принесли листівки, виготовлені своїми руками. Сподіваюсь, що по завершенні оздоровлення діти привезуть додому багато цікавої інформації та вражень від нашого міста!

До Олешківської бібліотеки завітали маленькі пацієнти обласної туберкульозної лікарні

До Олешківської бібліотеки завітали маленькі пацієнти обласної туберкульозної лікарні

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВОСТИ МИРА КИНО