05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Стадіон «Старт» в Олешках побачить вся Україна

Зовсім нещодавно наше місто особливо нічим не відрізнялось від тисяч інших маленьких містечок України. Звісно всім було відомо, що колись у нас, в Олешках, стояла передостання Козацька Січ, що саме  у нас розташована найбільша пустеля в Європі.  Проте що таке визначне мало статися, щоб у Олешок відкрилось друге дихання і їх назва  прогриміла на всю Україну?

Ще три роки тому ми не мали чого запропонувати для того, щоб привернути погляди українців з різних куточків нашої держави. Проте за короткий строк чемпіонськими темпами на очах кожного з нас старенький, занедбаний, особливо нікому не цікавий стадіон «Старт» отримав друге життя, та перетворився на сучасне, комфортне місце для занять спортом.

Вже 1 травня  о 17:00 годині на нашому стадіоні пройде півфінал кубку України вищої ліги з футболу серед жінок ФК "Восход" VS ПФК "Львів", який транслюватиметься в он-лайн режимі на всю країну!

Це перші, і ми переконані, що не останні наші вагомі досягнення! Так тримати! І далі тільки вперед за здобутками та перемогами!

 

Стадіон «Старт» в Олешках побачить вся Україна

Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО