05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

До уваги жителів міста Олешки

Нагадуємо жителям м.Олешки, що з 01.01.2020 року згідно рішення сесії Олешківської міської ради необхідно сплачувати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. 

Так, для власників житлових будівель, будинків з двома та більше квартирами, будинків з трьома та більше квартирами ставка податку 0,100 % за 1 кв. метр від розміру мінімальної заробітної плати. 

Для власників будівлель нежитлових, будівель для тимчасового проживання, будівель офісних, будівлель торговельних, гаражів, будівель промислових, будівлель для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення ставка податку 0,250 % за 1 кв. метр від розміру мінімальної заробітної плати.   

Будівлі органів державного та місцевого управління, будівлі органів правосуддя, гуртожитки для студентів вищих навчальних закладів, гуртожитки для учнів навчальних закладів, будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів, будинки дитини та сирітські будинки, будинки для біженців, притулки для бездомних звільнені від сплати податку.   

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням https://oleshki-rada.gov.ua/ogoloshennya/5195-pro-vstanovlennya-stavok-ta-plg-z-splati-podatku-na-neruhome-mayno-vdmnne-vd-zemelnoyi-dlyanki-na-2020-rk.html 

 

 

Оцените статью: 
-4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО