05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Милувати не можна. Карати

 

Саме такий вердикт винесло більшість підписників соцмереж після огляду відео, на якому жіночка похилого віку викидає сміття….біля сміттєвих баків вулиці Олімпійської в м. Олешки. Бабуся без тіні сумління принесла з приватного сектору (вияснили, що проживає по вул. Космонавтів) сміття та «підкинула» його жителям багатоповерхівок, які за нього  щомісячно платять. Спокійно, без будь-яких емоцій, не зважаючи на запитання про те чому вона сюди винесла сміття та чиє в неї договір на вивезення сміття, бабця висипала цілий мішок непотребу і пішла додому. Спантеличені всі: і працівники інспекції з благоустрою,  і жителі цих будинків,  і сам міський очільник. З однієї сторони – жалко поважно людину притягувати до відповідальності, з другої – таких «бажаючих насмітити» в чужих сміттєвих баках дуже багато. Вони і не думають підписувати договір на вивезення сміття з власного подвір'я, але дуже хочуть хизуватися власними  приватними господарствами. А те що буде в місті стихійне звалище – їх не обходить.

"От і що робити в таких випадках? Інспекція зафіксувала факт, але протокол не склала, бо рука в них не піднялась покарати її. Але чи це нормально? Навіщо таке робити? За цей мішок сміття тепер повинні сплатити люди з будинків які стоять поряд, адже це під їх вікнами утворюється стихійне звалище. Совість є в того, хто так робить? Міський голова в нас поганий, влада не працює... Завжди хтось винен! А може краще кожному потрібно почати із себе!? Олешки наш спільний дім, ми всі тут живемо, а не лише Воронов із депутатами. Давайте вже вчитись разом дбати про охайність рідного міста і бути більш відповідальними", - охарактеризував ситуацію міський голова Дмитро Воронов.

А от позиція  користувачів соцмереж дуже категорична: треба карати! Не можна допускати сміттєвого хаосу. «Надо наказывать.  Надо штрафовать. Такие в большинстве случаев и нарушают.  Да, такие бабулечки чаще всех и "посылают"...Правильно говорят про наш менталитет: "нам не действие или решение надо, нам нужен виноватый", а мы дальше пока будем бросать окурки и мусор и т.д. где-то... как-то так.  Штраф.
Я считаю, что закон должен быть один для всех, для бабушек, для мамочек, для парней из высшей лиги, для всех - один.
И тогда может наступит хоть небольшой порядок в этом плане.
Если с квартиры платишь квартплату и мусор вывозится. Вопрос
к частному сектору, у которых нету договора с «Чистым городом», куда они девают мусор?-  саме так реагують небайдужі громадяни нашого міста.

 

Тож давайте робити наше місто чистішим!

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО