05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

О’БЯВА

З метою запобігання поширенню коронавірусу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 року  № 87/2020  про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від  13.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СOVID -19, спричиненої коронавірусом, на території України запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Відділ державної реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету Олешківської міської ради є стратегічно важливими об'єктами інфраструктури, які щоденно забезпечують обслуговування великої кількості громадян та надання їм адміністративних та інших публічних послуг.

Тому, задля запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, убезпечення працівників Відділу та суб'єктів звернення від захворювання на неї, та до покращення епідемічної ситуації запроваджуються  додаткові санітарно-епідеміологічні заходи щодо організації  роботи Відділу, зокрема:

-        Рекомендуємо відкласти (перенести) звернення до Відділу у разі не терміновості (не нагальності) отримання адміністративної послуги. На період карантину скупчення громадян забороняється, отримання консультацій можливо за телефоном (0542) 2 29 51

-        Рекомендуємо громадянам, для очікування своєї черги, знаходитись в межах приміщення Відділу з дотриманням відстані між суб'єктами звернення не менше ніж 1-2 метра або знаходитись поза межами приміщення;

-        Приймання документів відбувається таким чином, щоб кожен суб'єкт звернення якомога менше часу перебував у будівлі Відділу. Суб'єкти звернення обов’язково повинні бути у захисних масках.

-        Суб'єкти звернення з ознаками інфекційного захворювання не допускаються у приміщення відділу.

-        У період дії карантину діяльність Відділу  відбуватиметься за окремим  графіком прийому та обслуговування, можливі зміни.

 

 Відділ державної реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету Олешківської міської ради

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО