Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Про персонал Олешківської стоматполікліники та "вовчі" білети

Про персонал Олешківської стоматполікліники та "вовчі"  білети

Текст на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук опублікувала Ольга Сідачова-Шахова.

 

Пряма мова: Персонал Олешківської стоматполікліники вже почав отримувати "вовчі" білети.

Розпираюче бажання пана Рищука допомогти місту потихеньку робить перші кроки до ліквідації комунального закладу. Сьогодні шито-крито, всіма правдами і неправдами все ж-таки вручили колективу "вовчі білети", про скорочення штату. Відбір тих, хто залишається провели самі чесні та віддані голові Олешківської ОТГ , робітники поліклініки: Пошивай О.М. Бабенко В.М. Ось так пропрацювавши 15 років з Пошивай, колеги навіть незрозуміли як отримали ножа в спину.
"Найгірші вороги - з колишніх друзів: б'ють по твоїх слабкостях, по найбільш уразливому місцю, лише їм одним відомому."( Б.Грасіан).
Вигородивши себе, нові керівники гарненько прислужують пану Рищуку - мабуть щось пообіцяв натомість. Новий директор ще в селі Виноградово, працюючи лікарем, здобув недоброї слави, приїхав до Олешок реабілітуватися. Як лікар - Пошивай О.М. спеціаліст непоганий, а як людина виявилась хитрою і підступною. Та нехай, життя воно таке - все розтавить по своїх місцях, їм з цим тягарем жити і виховувати гідних собі нащадків... Пошивай, мабуть з "короною на голові", забула про обіцянки Рищука їй, про стоматологічну установку до виборів в мери міста. Щось та установка досі їде в поліклініку - одні обіцянки. Дуже вже спокусливе приміщення поліклініки в центрі Олешок, там вже все прораховано, хто там про людей думає, коли цифри на першому місці. Кінна ферма он розширюється не по днях, а по годинах - все для міста. А працювати лікарям краще не стало - керівників міняють, а схеми зостаються ті ж. Крісла старі без кінця виходять з ладу, лікарі їх так і ремонтують за власні кошти. Матеріали та дрібні інструменти без яких неможливе якісне лікування зубів - як не видавали, так і не видають, а й надалі купують самі лікарі. Чомусь нема у пана Голови поняття, що перш ніж щось зажадати - потрібно хоч мінімум вкласти, а не прийти до людей в готові охайні приміщення. У ремонт яких, зазначу, теж лікарі зробили свій внесок, з добровільних внесків пацієнтів, тому, що на ремонти приміщень майже ніяких видатків держбюджет не закладав. Ні в чому не розібравшись виставив працівників на посміховисько, лікарів зробивши грабіжниками, які обкрадають місто та призвели до зубожіння поліклініки. Так саме цікаве у всій цій ситуації, що бухгалтерія яка крала з попереднім керівництвом частково так і залишилася на місці, вже при Рищуку і не факт, що знову те, що здають в касу зійдеться з зарахуваннями на поліклініку. А прайси, по якім вимагають заплатити в касу не мають взагалі ніякої юридичної сили "Фількина грамота" - на них навіть печатки закладу та підпису керівника немає, знову підставляють лікарів і ставлять перед вибором або так або на вулицю! А ціни? Ви їх бачили? До чого вони їх прив'язують! Дуже скоро у лікарів увірветься терпець працювати за 5.500 на нового бізнесмена-керівника, тим паче, що НЗСУ виділяє частину коштів на лікування гострих станів, тобіш видалення зубів повинно бути безкоштовним.
Я ні в якій мірі не вигороджую лікарів! Мені незрозуміло одне - чому ціни на лікування не знизились і забезпечення лікаря необхідним зосталося за власний кошт? Хочеться подякувати лікарям пенсійного віку, які попали під скорочення. Просимо у Вас вибачення за таку зухвалу поведінку горе-керівників, які на справді ще нічого для міста не зробили, а вже довели до сліз таких гарних людей. Все життя вони присвятили стоматології: Вахтеров О.Ю., Євенко Д.Д., Савченко О.М., Тищенко (Волкова) Н.М., Трембач В.В., Вітвіцький О.С. Ці руки пролікували дуже багато дорослого населення, дошкільнят, школярів. Дай Вам Бог здоров'я. Не так думали,що проведемо Вас на пенсію. Ще раз ПРОБАЧТЕ недолугих господарів! Потрапила під скорочення і технічна лабораторія. Відтепер, всі протези та металокераміку будуть виготовляти в м. Херсоні,- бо в теперішнього директора там працює друг, з яким він клепав протези у Виноградово, а наші техніки вже не потрібні. Цікаво, гроші які він брав за протезування в селі - він чесно привозив до бухгалтерії лікарні чи….? Дуже жаль медсестричок, яким залишилося декілька місяців до пенсії, і яких скоротили. Відбір проводили за власним розсудом: подобаєшся-неподобаєшся! По незрозумілим причинам попали в акцію Самборська Г.В., Северіна Я.В., Корнієнко О.А., Шатохін В.В.- наскільки мені відомо, останні два лікаря дуже сильні спеціалісти в своїй галузі, до них запис вівся за неділю вперед, роботи їх хвалять і цінують. Що там у них сталося з паном Рищуком - невідомо. "Нашла коса на камінь".
Але не хотілося щоб місто зосталося без гарних спеціалістів. Зараз і так молодь вся виїзджає за кордон. Ламати - не будувати. А ПОТІМ ЩО? Давайте задумаємось, куди ми прийдемо з таким темпом бізнес-плану наших керівників! Цікаво хто буде наступним.
                
==================
          
Розумієте що відбувається і для Рищук це робить? Створена чергова схема незаконного збагачення, коштом жителів ОТГ, як і КП "Побут". Скільки ще це ЧУДО, буде так зухвало грабувати Олешки і знущатися з людей?
                
Нові космічні прайси, не підписані та без печаток, протези робимо у друга, тощо. Куди взагалі дивляться правоохоронні органи? 
          
               

Про персонал Олешківської стоматполікліники та "вовчі"  білети

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО