Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках на сессии перераспределили 340 тысяч, которые Рыщуку пока не удалось присвоить

В Олешках на сессии перераспределили 340 тысяч, которые Рыщуку пока не удалось присвоить

Мы уже неоднократно писали о том, что в Олешковской ОТГ объявили тендер на 340 тысяч гривен для выполнения работ, которые давно выполнены непонятно кем. Были об этом и заявления в правоохранительные органы. 

 

После шумихи в СМИ, заведомо коррупционные торги отменили, а сегодня насессии, голова ОТГ Рыщук с ухмылкой предложил распределить эти деньги на другие нужды, раз уж не получилось их перегнать на счет "нужной" фирме, по результатам фиктивного тендера. 

 

Циничность же Рыщука просто не знает границ. Он с ухмылкой заявляет, что он за свою зарплату положил плитку. Вдумайтесь сейчас - это говорит человек, который готовил проект решения о выделении 340 тыс. грн. бюджетных денег, проводил это решение через комиссии и сессию, а потом давал Марине Акимовой указания, о проведении фиктивного тендера. Тендера, на который зашли прокладки, уже ранее неоднократно засветившиеся на отмывании для него бюджетных деньг. Мощный "благадетель" у нас, у которого с зарплатой больше чем у Кличко в Киеве, даже нет денег на бензин для заправки своего личного мерседеса, который он сам у себя взял в аренду в новогоднюю ночь. 

 

Вот как это было:

 

 

Оставил комментарий по этому поводу и бывший мэр города Олешек Дмитрий Воронов, на своей странице в фейсбук (видео мы взяли там же). 

 

Цитата: Просто уявіть та відчуйте, що саме відбувається в Україні. На роботи, які давно виконані невідомо ким, міський голова свідомо пропонує виділити з бюджету ОТГ 340 тис. грн. Комісії депутатів все це "уважно" розглядають і пан Сидоренко погоджує проєкт рішення до розгляду на сесії (бюджетна комісія). Далі, більшість в раді голосує "за" злочинне рішення. Чому злочинне? Бо всі знають, що роботи давно вже зроблено. На що ви виділяєте кошти і який тендер збираєтесь проводити? Але, КП "Побут" таки оголошує аукціон, навіть проводить обстеження спільне з учасниками публічної закупівлі, складає відповідні протоколи обстеження і потім обирає між двома фірмами з Чернівців, кому саме перерахувати 340 тис. грн. наших з вами податків. Перерахувати ні за що, адже плиткою пан голова похизувався на весь фейсбук, ще за місяць до початку процедури. Далі в ЗМІ, на всю область журналісти розповіли про бандитську схему фіктивних торгів та намагання перерахувати таку суму бюджетних грошей. Я особисто направив свою заяву до ГУНП Херсонської області. Знаєте що відбувається далі? Нічого! Голова ОТГ тепер каже, що плитку вже не потрібно класти та посміхається сидить на сесії, а депутати знову, з розумним виглядом, за це голосують і спокійно розподіляють кошти, які не вдалось перерахувати на приватну фірму. Просто жесть шановні, в мене немає слів! Злочин зупинено лише тому, що про це написали в ЗМІ. Але країна утримує 150 різних контролюючих служб, створених, наче для боротьби із корупцією. Про що говорити далі? Людина яка це робить, посміхається всім в обличчя на сесії, в прямому ефірі, бо публічно плювати хотів на закони цієї держави. Держави, де все продається. Нікого до відповідальності не притягнуто і тому вони спокійні. Ну не вдалось перерахувати тим хлопцям сотні тисяч ні за що, перерахуємо іншим, за щось інше. Ось і все! А тепер питання до вас громада - якого розвитку України і нашої ОТГ ви чекаєте, із такими керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами та роботою правоохоронної системи? Це відповідь кожному, чому ми живемо так, як живемо. Мені складно подібні речі уявити в Німеччині, Нідерландах, Іспанії чи Румунії. Тому, там гідний рівень життя, все розквітає, потужна економіка і соціальні гарантії для громадян, а українці їдуть до них батраками на заробітки, щоб прогодувати свої родини. В країнах, де працює закон, за такі речі вже б сиділи і ті, хто це робить з бюджетними грошима, як і ті, хто не вбачає в тому жодного складу злочину. Вас же, всіх вітаю друзі, ось так ви перемогли корупцію в Олешках!

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО