Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016»

21 квітня, у великій залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016» - «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини».

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016»

Організаторами конкурсу виступили управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради, а у районах та містах області – бібліотеки нашої області, що обслуговують дітей: дитячі, публічні, шкільні.

Основними завданнями конкурсу є вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, критичного аналізу, осмислення та творчої інтерпретації прочитаного, популяризація кращих надбань сучасної української та світової дитячої літератури, привернення уваги суспільства до проблем дитячого читання.

Цюрупинщину на цьому конкурсі представили переможці районного етапу - Бабенко Дарина, учениця 6 класу Цюрупинської гімназії та Біла Діана, учениця 7 класу Цюрупинської ЗОШ №2.

Щоб узяти участь у цьому конкурсі, юним читачам – учням 6-7-х класів, необхідно було прийти до своєї бібліотеки і зголоситися до участі в конкурсі, читати книжки, а ту, яка найбільше сподобалася – якнайцікавіше презентувати своїм одноліткам. А ще - скласти рейтинговий список із п’яти кращих сучасних дитячих книг та написати власне есе-роздум про книгу, читання і бібліотеки.

Учасники конкурсу змагалися за головний приз – поїздку до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія».

Переможцями конкурсу «Найкращий читач 2016 року» у Херсонській області стали: Супрун Тимофій, учень 6 кл. Каховської ЗОШ №4 та Уманський Андрій, учень 7 кл. Скадовської ЗОШ №3.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016»

По завершенні свята бібліотека ім. Дніпрової Чайки організувала для дітей ігрову програму – флеш-моб «Читай українське!» та літературно-пригодницький квест по бібліотеці.

Для працівників бібліотек області, які обслуговують читачів – дітей було проведено професійну програму. Акценти зроблено на реалізації основних акцій та проектів 2016 року.

Завершальною частиною свята "Найкращий читач України 2016" стала автобусна екскурсія по місту.

Всі учасники заходу проїхали центральною частиною обласного центру, відвідали Парк Слави, Катериненський собор, пам’ятники адміралу Ушакову, полководцю Суворову, Дж.Говарду.

Особливою місією для всіх присутніх стала церемонія покладання квітів до постаменту "Слава Небесній Сотні" на Площі Свободи.

Свято читання, яке підготували і провели працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, цюрупинчанам дуже сподобалося і надовго залишиться в пам’яті.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016»
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016»
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"