Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

ПРОФІКВЕСТ «В ДОЛОНЯХ СТЕПУ І ДНІПРА» MADE IN ХЕРСОНЩИНА»!!!

Ось і завершився «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра», над реалізацією якого в нашому районі працювали відділ культури та відділ освіти Олешківської РДА, районний центр зайнятості, районна бібліотека для дітей та дев’ятикласники Олешківської гімназії.

11 травня організатори, гості свята та всі команди – учасниці з 20 районів Херсонщини разом зі своїми кураторами зібралися в історично-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії», щоб позмагатися у фінальному етапі проекту та продемонструвати один одному та поважному журі свої здобутки.

Було дуже приємно, що «Хуторяни» привітно зустрічали кожну команду з хлібом-сіллю та організували екскурсії територією комплексу.

Як і всі учасники, протягом року команда «Made in Олешшя» визначила та дослідила туристично-привабливі об’єкти нашого краю, склавши свій туристично-екскурсійний маршрут, взяла участь у дистанційному навчанні, яке проводили для профіквестівців організатори проекту, долучилася до утворення інтерактивної туристичної карти, розробила рекламно- туристичні матеріали, створила сувенірну продукцію, провела активну PR-кампанію у соц. мережах та підготувала сценічну презентацію. Тож, було з чим їхати на фінал.

Серед основних завдань підсумкового заходу - сценічна PR-презентація «Херсонський край мій вабить і дивує» та туристичний ярмарок.

Усі районні команди дуже добре підготувалися до ярмарку. Стендові презентації були оформлені з любов’ю до рідного краю та наповнені різноманітними рекламними буклетами, запрошеннями, постерами, путівниками, сувенірами, інсталяціями тощо.

А щоб взяти участь у гала-концерті, треба було пройти відбірковий тур. З поділених на три групи команд були визначені по дві, які будуть змагатися за кращу сценічну презентацію. Така честь випала і команді Олешківського району.

Всіх присутніх на святі привітали організатори проекту та почесні гості: Клюцевський Володимир Іванович - керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації, Єрашов Євгеній Олександрович - директор Херсонського обласного центру зайнятості, Бардашевська Анна Іванівна - директор КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради, Гасаненко Тетяна Василівна - голова Голопристанської районної державної адміністрації, Соловйов Віталій Олександрович - голова Голопристанської районної ради та Бабич Олександр Володимирович - Голопристанський міський голова.

Команди – суперниці дуже цікаво і весело презентували туристичну Херсонщину, викликаючи гордість за наш край та бажання подорожувати представленими маршрутами.

І ось вона, урочиста мить – святкове нагородження найкращих!

За третє місце у категоріях «Краща сценічна PR-презентація «Херсонський край мій вабить і дивує» та «Краща PR-кампанія ПрофіКвесту» команду нагороджено дипломами та цінними подарунками. До того ж кожна команда-фіналіст отримала особливий подарунок від директора історико-розважального комплексу "Зелені хутори Таврії" та його команди, а кращих координаторів проекту відзначили на святі Подяками голови Херсонської обласної державної адміністрації.


Вітаємо нашу команду з вагомими досягненнями. Дякуємо всім партнерам по проекту та вболівальникам.

А ще , хочеться подякувати керівництву та працівникам Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за організовану програму. Ведуча та її помічники, чарівна Солоха та не менш чарівний Чорт, додали святу українського колориту.

"ПрофіКвест" закінчився, але залишилося бажання пізнавати рідну землю, розуміти її унікальність і відчувати красу. Херсонщина багата на дива та чудові куточки природи.

Тож, запрошуємо на Херсонщину гостей з України та всього світу. Хай милуються мальовничими краєвидами та історичними пам'ятками, пізнають загадковість пісків, зцілюються в джерельних та морських водах, дихають чистим повітрям.

Жителі Олешківського краю гостинні, доброзичливі, працелюбні та талановиті люди.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ОЛЕШКИ!!!

ПРОФІКВЕСТ  «В ДОЛОНЯХ СТЕПУ І ДНІПРА» MADE IN ХЕРСОНЩИНА»!!!
ПРОФІКВЕСТ  «В ДОЛОНЯХ СТЕПУ І ДНІПРА» MADE IN ХЕРСОНЩИНА»!!!
ПРОФІКВЕСТ  «В ДОЛОНЯХ СТЕПУ І ДНІПРА» MADE IN ХЕРСОНЩИНА»!!!
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"