05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Затримано робітників лісгоспу які сдійснювали незакону вирубку дерев (фото)

Під час проведення негласного рейду 06.02.2015 в с. Подо–Калинівка керівництвом Цюрупинського РВ було виявлено працівника "Великокопанівське ЛМГ", а саме водія та транспортний засіб УАЗ, який був з дровами сосни без відповідних документів.

Правопорушник разом з членами своєї родини здійснював незаконну випилку лісу після чого завдяки службовому транспорту УАЗ вивозив напиляні дрова до себе додому. Всіх учасників випилки було затримано.

З пояснень правопорушника стало відомо, що вони здійснювали випилку повалених дерев з усного дозволу посадових осіб Великокопанівського лісництва.

З місця події вилучено для тимчасового зберігання знаряддя, завдяки яком здійснювалася незаконна порубка, а саме дві бензопили, три сокири та дрова сосни близько 3 м. куб., службовий автомобіль ДП "Великокопанівського ЛМГ" УАЗ.

В той час як працівники РВ в такий складний для країни час чергують в лісах за рахунок особистого часу та вихідних днів, водій лісництва перебуваючи у відпустці може собі дозволити порушувати закони та пошкоджувати ліс.

Інспектор РН та ГФ Цюрупинського РВ - Н.М. Кудря

Затримано робітників лісгоспу які сдійснювали незакону вирубку дерев (фото)
Затримано робітників лісгоспу які сдійснювали незакону вирубку дерев (фото)
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО