05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

ОСББ в Олешках – популярні питання та відповіді

ОСББ в Олешках – популярні питання та відповіді

Відбулася чергова зустріч голів правлінь створених та таких, що ведуть підготовчу роботу по створенню ОСББ міста Олешки. Для надання практичних рекомендацій було запрошено представника інспекції ЖКГ м. Херсону Шевельову Н.Б.

 

Наталія Борисівна детально, покроково, зі свого власного досвіду, розповіла присутнім про те, як слід проводити обстеження при прийомі і передачі на баланс будинків, з чого починати і на що звернути увагу у перші дні роботи ОСББ.

 

«Дуже правильно, що у вас є зв'язок з фахівцями Олешківської міської ради і дуже правильно, що ви збираєтесь разом. Це дає вам можливість спільно вирішувати питання, які ще не врегульовано законодавцем. Разом ви зможете знайти вихід. Нічого не бійтеся і через декілька років ваші будинки будуть охайні, затишні і повністю відремонтовані» - звернулася досвідчений фахівець житло-комунальної сфери до присутніх.

 

 

У ході активного спілкування ОСББ дістали відповіді по визначенню земельних ділянок, які ввійдуть у розрахунки тарифу, як вирішити питання із фірмами, які проводять інтернет та встановлюють кондиціонери, як використовувати існуючі мережі та їх ремонтувати, як вивозити сміття тільки від «своїх» будинків, як здійснювати озеленення.

 

 

Важливим стало питання призначення субсидій у будинках ОСББ. Питань на початковій стадії створення ОСББ у нашому місті дуже багато і тому всі одностайно вирішили зібратися на чергову зустріч, яка наступного разу відбудеться 16 серпня 2016 року, у вівторок, у сесійній залі Олешківської міської ради.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО