Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББ

Сьогодні в Олешківській міській раді день розпочався з вирішення найважливішого питання, яке виникло в місті.

 

За ініціативи міського голови Воронова Д.М. при участі першого заступника міського голови Серогодської Т.І., заступника з питань ЖКГ Пивоварової Н.К., директора підприємства по здійсненню послуг по вивозу сміття Радомським А.О., відбулась зустріч з головами правлінь ОСББ та громадськістю.

 

Міський голова запросив голів ОСББ до круглого столу та спокійно, без емоцій і політики, розібратися у кожному пункті претензій жителів та їх вирішення в законодавчому полі. Присутні розглядали шляхи вирішення проблеми вивезенням сміття з дворів багатоквартирних будинків.

 

Таким чином, в ході конструктивного діалогу присутні прийшли до спільної думки та намітили план подальших дій. Дмитро Воронов пішов на зустріч головам правлінь ОСББ, винайшовши можливість компенсувати затрати підприємству по здійсненню послуг по вивозу ТПВ, яке вже розпочало роботу у даному напрямку. Аби жителі цих будинків, як найменше відчули (фінансово) труднощі, під час цього складного етапу вирішення гострої проблеми нашого міста. Керівник підприємства по наданню послуг запевнив, що робота буде йти у щільному графіку і найближчим часом досягне звичайного робочого режиму.

 

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББ

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББ

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787