Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Дмитро Воронов: Не можна плутати політику та економіку, бо це завжди призводе до тяжких наслідків

Дмитро Воронов: Не можна плутати політику та економіку, бо це завжди призводе до тяжких наслідків

Хочу звернутись до громадян щодо перегляду тарифів на воду та перевезення в місті Олешки. 

 

Я перша людина в міста, котора хотіла б вийти до вас і сказати - все чудово, хліб буде по 50 копійок, бензин по 1 гривні, а долар по 5 гривень. І все це заслуга міського голови в Олешках та депутатів. Для декого брехати - це норма у політиці, бо нічого іншого, окрім брехні і популізма, вони не можуть запропонувати громаді. Я ж звик говорити із людьми чесно і відверто. 

 

Є об'єктивні економічні фактори які від нас не залежать. Не від міського голови в Олешках залежить курс гривні до долара, який має прямий вплив на вартість запчастин та мастильних материалів. Не ми встановлюємо ціну на електричну енергію, газ, бензин чи мінімальну заробітню плату в країні. Не ми приймаємо методику розрахунків тарифів на комунальні послуги. Всі ці показники є складовою собівартості надання послуг. КП "Водоканал" та "Автотранс" із осені минулого року наполегливо звертались до виконавчого комітету з вимогою перегляду тарифів на свої послуги. Що стосується перевезення, то ми останні на Херсонщині, де розглянули корегування цього показника.

 

Хоча на рівні держави і є затверджена методика нарахування тарифів, ми все ретельно перевіряли - відправили відповідні листи у контролюючі органи, запросили аудиторскі звіти щодо обгрунтування показників, які нам на розгляд подали підприємства.

 

Повірте, тягнути далі із прийняттям непопулярного рішення було неможливо. Раніше був механізм компенсації таких моментів. Якщо місцева влада не переглядає тариф за політичними мотивами, то вона компенсує цю різницю з бюджету міста. Сьогодні такого механізму в нас немає, на законодавчому рівні. Тому ми забов'язані тримати їх на рівні економічного обгрунтування, або нести відповідальність за штучне банкрутство підприємств.

 

Почала складатись важка фінансова ситуація на КП "Водоканал" та "Автотранс". Виникли труднощі зі сплати податків, виплати заробітньої плати працівникам, ремонту обладнення та транспортних засобів. Подальше зволікання із переглядом економічних показників закінчилось б тяжкими наслідками для Олешок. В нас би почали зупинятись маршрутки та насоси, які качають воду до вас у квартири. Економіка не залежить від політики - це математичні розрахунки і аби спллатити зарплатню, податки та відремонтувати авто, потрібно ці гроші спочатку заробити.  

Тож, я розумію занепокоєння громадян, але іншого вибору в членів виконавчого комітету не було. Ми повинні приймати рішення та брати на себе відповідальність. Громадскі активісти можуть дозволити собі припущення та говорити лозунгами які хочуть чути люди, а ми покладаємось лише на розрахунки, аудиторскі звіти та закони Украиїни. 

 

Окремо нагадаю, що і в місті, і в районі діє ряд соціальних пільгових програм для незахищених категорій громадян щодо компенсації проїзду. Ми із депутатами регулярно знаходимо кошти на ці програми і підтримуємо їх. 

 

Але, давайте не змішувати вибори президента, політичні амбіції окремих діячів на місцевому рівні та економічні разрахунки. 

 

Окремо зазначу, що директор "Автотранс" пообіцяв за три місяці замінити малі авто марки "Газель" на більші автобуси, аби в часи пік люди могли спокійно сісти на своїх зупинках та поїхати, а введеня нового тарифу на воду ми відтермінували до чергового підняття пенсій. Крім того, на сьогодні прийняті тарифи є економічно обгрунтованими, дають змогу підприємствам нормально працювати і тому найближчим часом повертатись до їх прегляду ми не будемо. 

 

А ще, давайте відкинемо всі політичні брехні та тверезо подивимось на проблему. Я розумію, що в кожного різні доходи і життєва ситуація, але що сьогодні в Україні можна купити на 4 гривні? Чашка кави в автоматі на вулиці коштує 10. Ми хочемо мати якісні перевезення за 4 гривні? Підприємство за ці 4 гривні повинно купувати новий рухомий склад, платити працівникам, вчасно сплачувати всі податки до бюджету, ремонтувати автомобілі, а ще перевозити пільгові категорії громадян. Це неможливо! Крім того, порівнювати Київ, Харків та Олешки теж неможливо. Різні потоки пасажирів за різними напрямками та рентабільність перевезень. Цей показник розраховується для кожного підприємтсва окремо. 

 

Я готовий слухати бруд, політичну брехню та звинувачення на нашу адресу бо це рішення не є популярним і тому так пожвавились опоненти міського голови і його команди, бо можна маніпулювати на ваших настроях. Але, прийняте рішення є законним, економічно обгрунтованим і необхідним для того, аби в оселях громадян нашого міста була вода в кранах відповідної якості і регулярно їздили маршрутки.  

 

З повагою, Олешківський Міський голова Дмитро Воронов

Оцените статью: 
-7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787