Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Міський голова вручив нову форму футболістам

Враховуючи те, що спорт і фізична культура складають основу здорового способу життя населення, щороку Олешківська  міська рада  затверджує міську територіальну  програму розвитку фізичної культури і спорту «Фізкультура. Спорт».  ЇЇ основна мета – реалізація  заходів, спрямованих на створення належних умов для підвищення ефективного розвитку фізкультури і спорту на території  олешківської громади, які стануть основою поліпшення здорового способу життя та рухової активності кожної людини. Даною Програмою спрямовуються кошти на проведення змагань, підтримку спортивних команд, матеріальне забезпечення їхньої участі в змаганнях тощо.  Саме з метою підтримки місцевих спортсменів, міський голова Дмитро Воронов вручив  нову спортивну форму  гравцям футбольної команди   «СК "WEDEX",  які  вже кілька років поспіль захищають честь нашого міста на різноманітних змаганнях і неодноразово здобували звання  переможців.  Він  наголосив, що Олешки  завжди славилась своїми спортивними традиціями і за останні роки стала справжнім спортивним центром  Херсонщини, що стало завдяки молодим і талановитим спортсменам, які докладають усіх зусиль для уславлення доброго імені нашого міста на різноманітних спортивних аренах.  Олешківська  міська рада завжди радо допомагає нашим спортсменам і сприяє популяризації різних видів спорту,  передбачає грошову стипендію за значні здобутки. Міський голова побажав  футболістам  успіхів і перемог.

«Я щиро вірю в їх подальші перемоги. Ми вже маємо сучасний стадіон, як я і обіцяв городянам перед минулими вибори, тож тепер потрібно підтримати місцеві команди. Ось перший крок на цьому шляху, в якості мотивації - красива, якісна і зручна форма у подарунок! Хлопці, Ви маєте шалену підтримку від мене особисто, від своїх палких вболівальників (жителів міста Олешки), сучасний красень стадіон і новеньку форму. Не підведіть рідне місто, тепер маєте лише перемогати!  Цього разу даруємо новеньку форму хлопцям з СК "WEDEX". Грайте на сучасному стадіоні, частіше забивайте у ворота інших команд чудові голи. Із повагою, жителі міста Олешки, вболівальникі місцевих клубів ;)», - морально підтримав у соцмережах спортсменів міський голова Воронов Дмитро.

Міський голова вручив нову форму  футболістам

Міський голова вручив нову форму  футболістам

Міський голова вручив нову форму  футболістам

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787