Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Щодо профілактичної дезінфекції мереж водопостачання в Цюрупинську

Щодо профілактичної дезінфекції мереж водопостачання в Цюрупинську

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з чисельними зверненнями мешканців міста Цюрупинськ та враховуючи проведення поминальних днів заплановані заходи по профілактичній дезінфекції мереж централізованого водопостачання будуть перенесені.

Таким чином, профілактична дезінфекція мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на балансі КП «Цюрупинський Водоканал» проходитиме з 15 по 16 травня на водопровідних мережах, башті свердловини №17-202 (вул.Стаханова), башті свердловини №17-66 (вул.Комунарів), башті свердловини №17-199 (вул.Польова) та башті свердловини №17-429 (вул.Червоноармійська).

Керівники підприємств та організацій мають виконати промивання водопровідних мереж, що перебувають в їх власності або на балансі, відкривши на 10 хвилин водорозбірні крани після завершення процедури профілактичної дезінфекції.

Мешканцям м.Цюрупинськ рекомендовано виконати промивання водопровідних мереж централізованого водопостачання, що перебувають в їх користуванні, після завершення процедури профілактичної дезінфекції.

Під час проведення необхідних робіт можливе зниження тиску у водопровідних мережах міста.
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"