Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У місті проведуть заходи по дезінфекції мереж водопостачання

У місті проведуть заходи по дезінфекції мереж водопостачання

З 15 по 16 травня у місті будуть здійснюватися заходи по профілактичній дезінфекції мереж централізованого водопостачання.

Буде проведена профілактична дезінфекції мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на території м. Цюрупинськ та перебувають на балансі КП «Цюрупинський Водоканал». Керівники підприємств та організацій мають виконати промивання водопровідних мереж, що перебувають в їх власності або на балансі, відкривши на 10 хвилин водорозбірні крани після завершення процедури профілактичної дезінфекції.

Мешканцям м.Цюрупинськ рекомендовано виконати промивання водопровідних мереж централізованого водопостачання, що перебувають в їх користуванні, після завершення процедури профілактичної дезінфекції.

Існує можливість зниження тиску у водопровідних мережах міста при проведенні дезінфекції мереж та водонапірних башт КП «Цюрупинський Водоканал».

Таким чином, профілактична дезінфекція мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на балансі КП «Цюрупинський Водоканал» проходитиме з 15 по 16 травня на водопровідних мережах, башті свердловини №17-202 (вул.Стаханова), башті свердловини №17-66 (вул.Комунарів), башті свердловини №17-199 (вул.Польова) та башті свердловини №17-429 (вул.Червоноармійська).
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"